Up.ime:
Geslo:
Pomoč pri prijavi
Kulinarična Slovenija

Posebni forumi/Večno mlade teme

Kaj jutri za kosilo?

Avtor: Tinky Binky  

Član od: 10.3.2012
poslanih sporočil:289
Odgovor z dne - 25. avg 2012 17:04

Mešana solata, jabolčni zavitek.

Tinky Binky

Avtor: Ninja24  

Član od: 31.3.2007
poslanih sporočil:819
Odgovor z dne - 25. avg 2012 17:08

Sendvič iz pumpernickla in mladega kozjega sira ter rdeče paprike (za močnejšo polovico pa malo manj zdrav iz bele bagete, dimljenega sira, kuhanega pršuta in majoneze), pest suhih marelic......blazno tekne tukajle gor

Ninja24

Avtor: polarbear  

Član od: 7.8.2010
poslanih sporočil:381
Odgovor z dne - 25. avg 2012 17:15

Ohlajena testeninska solata,potem še sladoljed(sem malo pretiraval z čiliji v solati)

polarbear

Avtor: mišzmoke  

Član od: 28.8.2010
poslanih sporočil:3079
Odgovor z dne - 25. avg 2012 17:39

Paradižnik, kumare, mozzarella in čebula v solati, kruh za pomakat in prepevanje zimskih pesmic

lp

mzm

Avtor: daga  

Član od: 18.5.2007
poslanih sporočil:1075
Odgovor z dne - 25. avg 2012 18:37

Poletna ješprenjka, krompir in piščančje perutničke v peči, rdeča pesa iz kozarca, pijača

daga

Avtor: ežoj  

Član od: 24.2.2006
poslanih sporočil:6289
Odgovor z dne - 25. avg 2012 19:38

Za kosilo sataraš od včeraj, ni se mi ljubilo kuhat krompir, pa kar s kruhom:

Kot obljubljeno, za posladek evrotorta:

V knjigi je videti tako:

pa sploh ne vem, kje sem zgrešil, delal čist po receptu iz knjige ( ja, tiste na sliki, en moj dober ( kulinarični ) prijatelj pravi, da itak nič ne znam kot slikati knjige, pa še to mu je najbrž žal, da je povedal ). Morda bi ledenka znala povedat, kje sem zgrešil, ona namreč, to torto pozna.

Ne moreš verjamet, čist po receptu delaš, pa pride nekaj na videz drugačnega.

ežoj

Avtor: naor  

Član od: 4.3.2010
poslanih sporočil:3176
Odgovor z dne - 25. avg 2012 19:56

Čestitke za torto!  Me je matralo cel dan, kakšna bi bila lahko evro torta. Moram priznati, da nimam kaj dosti domišljije, lepo sem presenečena!

naor

Avtor: breskva  

Član od: 11.10.2007
poslanih sporočil:2254
Odgovor z dne - 25. avg 2012 20:01

Danes: piščančji ražniči, čevapčiči, šopska solata in popoldan še čokoladna rolada z malinami

breskva

Avtor: rosie  

Član od: 15.9.2007
poslanih sporočil:1141
Odgovor z dne - 25. avg 2012 21:20

zzak, a te je ćisto zapustil smisel za humor?

Danes pri nas: za prejed (ob dveh popoldan) hobotnica v solati, ob štirih kozice na buzaro, ob sedmih brancini na žaru, stročji fižol v solati, kumarična solata, šopska solata.

rosie

Avtor: MBrando  

Član od: 4.8.2011
poslanih sporočil:1881
Odgovor z dne - 26. avg 2012 7:06

Včeraj nič. Imeli smo FANTOVŠČINO. Zaradi pomanjkanja natrija, peklenske vročine in poldnevne hoje pod žgečim soncem na Ptuju nas je polovica dobila sončarico.
Jedli šele ob 6tih, čeprav je bil plan, da smo z UGRABLJENCEM, na piknik prostor ib 3eh, kjer dobimo od mame domači burek. FAIL
Pojeel 4 koščke, spil 3dl rdečega za kri, padel na koco in dremal ob prijetnem zvoku cvrčanju mesa in klepetanju družbe.
Se prebudim in zmažem še goro paprike in paradižnika, MMMMM, ni boljšega. Seveda pomakam v sol. Moram dozo dvignit.

V petek: 1,5 čufteka pa sveža solata

Danes: Grška lazanja iz jajčevcev.

Jutri: Paradižnikova solata.

---Kdor išče cilj, bo ostal prazen, ko ga bo dosegel, kdor pa najde pot, bo cilj vedno nosil s seboj. (Dragi Nejček Z.)---

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Napišite mnenje

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.